How to reach customers without risk?

V právu je vždy jednodušší něco zakázat než hledat cestu, která by mohla přes všechny zákazy fungovat.

Právníci by tu ale měli být od toho business podpořit a najít pro klienta bezpečnou cestu, jak přes všechny zákazy business dělat, a dělat ho dobře.

V souvislosti s vysokou pokutou, kterou ÚOOÚ v nedávné době udělil z důvodu oslovování zákazníku na přímo bez souhlasu, se tedy pojďme zaměřit na to, jak oslovit zákazníky bez pokuty (bez souhlasu):

  • propagací Vašeho produktu na Vašem INSTAGRAMU, FACEBOOKU, LINKEDINU nebo WEBU (dovolené jsou fotky, články, videa atd.)
  • přímým zasíláním informací, které mohou zákazníci potřebovat (př. IT – zaslání pravdivé informace o tom, že software, který již zákazník má, potřebuje update)
  • pozváním zákazníka na workshop (pozor, nastavení pozvánek je třeba nejlépe probrat s někým, kde osobním údajům rozumí)
  • propagací produktu telefonicky (je třeba vždy zkontrolovat, že osoba není v registru osob, které si nepřejí být kontaktovány př. Nevolejte)
  • a pokud máte rádi klasiku – zasláním nabídky informativním dopisem.

Pro ani jeden z výše uvedených kroků nepotřebujete souhlas zákazníka, vždy mu ale musíte nabídnout cestu, jak Vás jednoduše kontaktovat a sdělit Vám, že si již takto kontaktován být nepřeje.

Klára Hrdlickova
Klára Hrdlickova


Nenašli jste řešení svého problému?

Zanechte nám telefonní číslo a zakrátko se Vám ozveme. 

Kontaktuje nás přes Calendly