Lucie Balýová

Of-Counsel

Lucie je insolvenční správkyní v největší insolvenční kanceláři v České republice. Mimo to přednáší na vysoké škole, píše odborné knihy a články z oblasti insolvencí a točí podcasty. Kdyby měla ještě nějaký volný čas, tak by si četla nebo běhala, ale to se moc nestává, protože volný čas věnuje rodině a tak smaží palačinky a kouká se na pohádky o autech.

 

Lucie vystudovala práva na Karlově Univerzitě v Praze. Již při studiu pracovala v advokátní kanceláři, kde se věnovala generální praxi. Advokátní činnost zahájila v kanceláři Rowan Legal, kde se věnovala insolvencím, věřejným zakázkám z oblasti IT a GDPR. Aktuálně působí v advokátní kanceláři ŽIŽLAVSKÝ, kde se věnuje insolvencím naplno.

 

Lucie advokátně působila v největších insolvenčních řízeních v České republice, a to v rámci zastupování věřitelů i dlužníků. Je autorkou komentářů, monografií a mnoha článků v oblasti insolvenčího práva a souvisejcích právních oborů. V roce 2021 se umístila mezi nejlepším právničkami v oblasti insolvencí dle žebříčku sestavovaném Hospodářskými novinami a my věříme, že za rok ji tam najdeme zase!

lucie@balyova.cz

CONTACT US

Gali Legal

info@galilegal.com

732 464 902 

    Nenašli jste řešení svého problému?

    Zanechte nám telefonní číslo a zakrátko se Vám ozveme. 

    Kontaktuje nás přes Calendly